Meklē blogā

LookFantastic beauty box Novembris

Beidzot  look fantastic box ir klāt, ilgi gaidīju,  mazliet jau pukojos, ka tik ilgi nenāk, jo pasūtīju  jau iepriekš, lai stabili to saņemtu
Pasūtiju iekš : www.lookfantastic.com 
Cena : 20euro 


Ir dažādas interesantas, mazliet ari man neizprotamas lietas, bet visnotaļ, šoreiz šī kastīte ir atmaksājusies, jo varēšu paprovēt produktu kuru  jau kādu laiku iepriekš vēlējos iegūt izmēģināšanā.
Tagad  visu pēc kārtas

Hand chemistry , iepakojumā 30ml – apsola, ka rokas izskatīsies jaunākas jau  11 dienu laikā. Pētot savas rokas tādu vajadzību īsti nejūtu, bet vienalga interesanti, kādas viņas izskatīsies pēc produkta lietošanas.  Pirmie iespaidi – roku krēms ir vidējas konsistences, iesūcās ātri, viegla sajūta, rokas paliek maigākas un smaržo tā roku krēmigi , tipiska smarža, bet patīkama.

Eve Lom cleanser 30ml – tas, kas man atgādina aptiekas smaržu, tādu kā tīru marļu smaržu, iespējams, ka tāpēc, ka satur ēteriskās eļļas tādas kā kumelīte, eikalipts, krustnagliņas, kas ari piedod unikālo smaržu. Pec konsistences līdzīgs  vaskotai smērei, ļoti trekns un biezs, lai arī ko ražotājs neteiktu, tā smarža man liekās mazliet nepatīkama, tā kā visdrīzāk es uz sejas viņu nekādi nelikšu, mazliet atgādina arī roltona zupiņu smaržu. Es ticu ka šī formula ir laba unikāla, kā  jau ražotājs to min, ar to varot noņemt kosmētiku un pat ūdensizturīgo tušu, bet dēļ ēterisko eļļu  - roltona smaržas , kaut kā negribās to likt uz savas sejas ;(

GlamGlow  masque exfoliant15.g – beidzot produkts, kuru patiesi vēlējos iegūt savā  īpašumā, vismaz priekš testēšas, aplūkojot līdzinās biezai maskai ar abrazīvām daļiņām. Ražotajs sola fantastisku ādu  10 min laikā, atsvaidzinot to pirms pasākumiem. Tik cik paspēju ietestēt  āda tiešām paliek maigāka un skaistāka, alerģiju nerada un ir patīkama neitrāla smarža, kas man ir būtiski.

Monu recovery balm 30ml-  ražotājs iesaka to lietot uz nakti kā masku, lai āda kļūtu mitrināta un starojoša. Patīkami, ka tā satur rozes un bergamonta ēteriskās eļļas, kas ir slavenas ar savu mitrinošo, pretalerģisko iedarbību. Daudzas ēteriskās eļļās un tai skaitā naktssveces eļļa sniedz ekselentu mitrināšanu. Pluss ir tas, ka formula ir brīva no parabēniem. Mana āda saka spēcīgu JĀ , šim produktam.

Nuxe nuxellence jeunesse 15ml -  pec intuīcijas skatoties un sajūtot šo produktu viņš liekas ļoti iedarbīgs, bet pēc vecuma grupas drīzāk noderīgs manai mātei, jo tad šis līdzeklis varēs sevi pilnvērtīgi izpaust. Ar  unikālu patentētu formulu, desmit patentiem un dabīgumu mani šis līdzeklis ir pārliecinājis pēc sajūtām un arī konsistence patīkama, smarža maiga.


 New kid cosmetic  kip and cheek tint  #Rose tint– ar šo zīmolu jau iepriekš gribēju iepazīties, bet kaut kā roka necēlas nopirkt, šobrīd  ir pienākusi  mana iespēja , jo tonītis ir ļoti piemērots man un manai ādai , rudenīgs un maigs ,bet uz manām lūpām dod rozīgu nokrāsu, cik jau paspēju izmēģināt lūpas pārāk nesausina, labi klājās un turas uz lūpām, kā vaigu ēnas vel nepaspēju izmēģināt. Forša ir arī smarža, kas atgādina "turboo" kožļenes, atceroties bērnību :) 


Kopumā par Novembra LfbeautyBox – beidzot ir izdevies, man aktuāls, interesants un jā, kaut kas no dekoratīvās kosmētikas, to jau sirdij kārojās J
Patiesi gaidu kāda būs Decembra kastīte , ir pat iezagusies doma pasūtīt divas, jau uz Ziemassvētku periodu tajā būs kas īpaši interesants, bet gan jau noturēšos pie vienas, eh dāvanas sajūta, kad dodies pakaļ, atver un iepazīsies ar ko pilnīgi negaidītu, bet laikam, jau tur ir visa sāls šādos produktos.2 komentāri

  1. Šī no LF kastītēm vienīgā pagaidām, kuru būtu prieks saņemt.

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Principā jā, iepriekšējā paciņa bija tā - tā, vienīgi viens krēms noderēja, par to arī domāju uzrakstīt, bet protams, varbūt tiem, kam matu kopšana ir topā iepriekšējā paciņa aizgāja uz urā..

      Dzēst