Meklē blogā

Macības, vizāža..


Šajā blogā vairāk gribēju rakstīt informāciju par produktiem un precēm, bet tomēr arī personīgās domas, par pašu Vizāžu un tās mācīšanos lieliski iederas šajā plauktiņā.
Ir interesanti, kad aizgāju mācīties pirmo pakāpi bija samērā interesanti un viegli, neteiktu, ka iepriekš nebūtu mācējusi lietot kosmētiku, jo vienmēr esmu mīlējusi mākslu, ko katrs var radīt uz sevis, katru dienu veidojot ko jaunu un interesantu, vienmēr ir patikušas krāsas, izteiksmīgi un varbūt mazliet teatrāli.
Tagad ejot uz otro mācību pakāpi , kaut kas mani atturēja, pamanīju, ka tomēr, mana profesionālā novērtēšana ir tā, kas nosacīti jaucās un analizē vidi kurā atrodas. Enerģētiskā līmenī ir sajūta, ka šī mācību iestāde nedara to, kas viņai būtu jādara, viņa dēļ tā rada situācijas, ka cilvēki nenāk. Esmu redzējusi jau citus biznesus, kuri šādā veidā nodeg paši no sevis, bet man kā reakcija, tas izpaudās tā, ka es negribēju iet, gribās bet negribās vienlaicīgi.
Esmu novērojusi ka tie biznesmeņi, kas nenoliedz savu iekšējo pasauli, garīgo līmeni, spēj būt daudz  veiksmīgāki, arī tie klienti, kas pie manis nāk konsultēties kā un ko būtu jādara, lai viņu bizness aizietu, jo galu galā, viss ir enerģija, ja mēs katrs izpildām to, kas mums ir jāizdara, ir ielikts, kā dzīves uzdevums, mūsu bizness aiziet vajadzīgā gultnē, ja mēs atmetām visus aizspriedumus, par to, kādiem mums ir jābūt organizējot savu biznesu, pievēršoties arī enerģētiskajām dzīves harmonizēšanas metodēm, tad viss ir vienkārši, pievelkas vajadzīgās situācijas un notikumi.
Tomēr, katram jau ir sava bremze, savs pārbaudījums un neizdošanās, tomēr interesanti ir vērot, kā cilvēki nedara kaut varētu darīt, daudz veiksmīgāk, labāk un piemērotāk, vairāk gan interesē, kāda loma ir man šajā visā, es neticu, ka nejauši aizgāju uz tādu vietu, kur viss tik veiksmīgi nenotiek, kā varetu...
Tā līdz šim brīdim nezinu, vai aiziešu šajā konkrētā iestādē uz nākamo pakāpi, tas, ka sava hobija ietvaros gribu apgūt kvalifikāciju un profesiju Vizāžists, tas ir skaidrs, bet kā jau teicu, tas ir hobijs, tā tad, nav nekas degošs..
Redzēs, kā notikumi saliksies, pati gaidu kā liktenis aizplūdīs

Nav komentāru