Meklē blogā

Esi dabiski skaista! + Konkurss sadarbībā ar Dove

Sveicieni šajā dienā!


Dove Real Beauty kampaņas ietvaros sniedza iedvesmu un mudināja dalīties ar redzējumu un sajūtām par to, kas ir dabisks skaistums un tā pieņemšana.
Būt par sevi, par to, kas tu esi - vai tas ir darbs?
Interesanti, ka mūsdienās jebkas, ko tu dari savā labā, savā sajūtu labā no izklaides un baudas ir ieguvis smaga darba nokrāsu, padarot sevis lutināšanu un mīlēšanu par procesu, kas prasa resursus, labu modes un kosmētikas pārzināšanu.  Ārējais spiediens ir kļuvis ļoti izteikts, mēdijos tiek sludināts mūsdienīgas sievietes tēls, kurā ir jāiekļaujas. Sieviete ir kļuvusi par mūsdienīgu amazoni, kura bruņojusies ar augstpapēžu kurpēm un lūpu krāsām vismaz divos, vēlams aktuālos toņos, iekaro pasauli un ar katru mirkli cenšas kļūt skaistāka un tāda, kuras tēlu varēs pieņemt. Sieviete cenšas būt īsta, viņa pie tā strādā vaiga sviedriem bez darba nekas nenotiek. Tā mums iemācīja? Tā taču ir?
Tagad apstājies! Tieši šobrīd aizdomājies, kas tev sniedza šo impulsu, kurš ir tas avots, kurš teica, ka tā ir jādara. Motivācija sevi mīlēt, rūpēties par sevi ir ļoti dabisks process, tomēr uzslāņotās uzskatu sistēmas par to, kas tev ir jādara, lai sevi mīlētu var kļūt par traucēkli tavam dabiskumam.  Iespējams gūsi atbildi dziļāk ieskatoties sevī, saprotot, ka tavs pašpārliecinātības avots esi tu pati. Uzspiestie, komercializētie skaistuma standarti nav tavas pašpārliecinātības centrs, tie ir tikai pāris varianti kā tu varētu uztvert, izpaust un izklaidēt sevi.
Apstājies uz mirkli, atceries sevi savā bērnībā, kādas bija tavas sajūtas, kad sajuti sevi savā ķermenī.
Tu taču atceries sajūtu, kad bērnībā skatoties spogulī - sajuti prieku par esību un sevi, par tiem vasaras raibumiem, apaļo degungalu un matiem, kuriem ne vienmēr ir bijis jābūt smuki sasukātiem, bet kāds zieds, lente vai mammas sprādze tur labi iederējās. Nebija secinājumu, ka kāda ķermeņa daļa ir nesmuka, nepareiza vai mazāk mīlēta. Nebija vēlmes mainīt savu ķermeni, jo tu to lietoji un guvi prieku no savas varēšanas.
Es aicinu tev atcerēties sevi savā tīrajā skaistuma uztverē bez uzskatu un ilūziju kaudzes, kas liek un uzliek pienākumu strādāt, lai būtu skaistāka un pasaules pieņemtāka.
Es uzskatu, ka tavs pašpārliecinātības kodols tiek veidots no tavām stiprajām pusēm, tikpat daudz, cik no nosacīti vājajām pusēm, tas rada tavu unikalitāti pie kuras nav smagi jāstrādā ieliekot to svešā, iedomātā standartā. Tu pati veido savu standartu tad, ja tu vēlies piepildīt šo sevis veidoto standartu un ieguldīt tur spēku - droši dari, bet jau tieši šobrīd pieņem sevi arī savā pārmaiņu procesā.
Atceries sevi, sajūti sevi, esi skaista, lai arī ko un kā citi domātu vai teiktu. Dabiskais skaistums tas ir tavs personificētais skaistums, kurā var būt un uzplaukt pilnīgi viss tieši tas, ko vien vēlēsies un kas tev patiks. Pats jaukākais tavā skaistuma izpratnē ir tas, ka tu vienmēr būsi modē, vienmēr varēsi izvēlēties krāsas, sajūtas, smaržas un tekstūras, kuras piestāv tavam skaistumam. Tava sievišķības loma ir tevis radīta, piepildāma ar tevis izvēlētiem pašizpausmes instrumentiem.
Mans blogs ir par maniem sievišķības instrumentiem, kuri ir krāsas, dažādi savas sievišķības aspekti. Es esmu mainībā, nenoliedzu to, ka pārmaiņas ir tas, kas iedvesmo, kaut arī lieliski apzinos, ka sevis pieņemšana un mīlēšana ir augstākā balva, kuru varu censties iegūt katru dienu ļaujot sev būt pašizpausmē.

Kopā ar Dove, vēlos Jūs iepriecināt ar brīnišķīgiem produktiem, kurus iegūs trīs laimīgās, sievišķīgās sievietes.

Balvā ir veseli trīs šādi komplekti, kas atainoti attēlā : 

Dove Nurishing Care dušas eļļu un dušas želeja
Dove Pure Care eļļa matiem 
Dove Regenerate Nourishment eļļa-serums matiem
Dove DermaSpa Goodness ķermeņa krēms un roku krēms
Dove Derma Spa Summer revived paštonējošais ķermeņa losjons
Dove pure care Dry Oil šampūns un kondicionieris

Noteikumi: norit no 7-13.06.17 Balvas izņemšana Rīgā, Dove birojā.
Katram piešķiršu kārtas nr. ko arī izlozēšu ar random.org rīku, lūdzu atstājiet savu e-pastu, lai varu ar Jums sazināties. Sazināšos  ar uzvarētājiem ar e-pasta starpniecību un atbildi gaidīšu divu dienu laikā, ja nesaņemšu, tad izvēlēšos citas uzvarētājas. Kopumā būs trīs uzvarētājas.


Seko man Bloglovin ( ieraksti ar kādu vārdu seko ) <--- spied uz linka un spied Follow pogu, ja vel man neseko Bloglovin platformā.
Apmeklē Dove lapu  ( pieseko ja vēlies)
Apmeklē manu Facebook lapu  (pieseko ja vēlies)
Padalies, kā Tu iedvesmojies sevis pieņemšanai  ( ja vēlies) 
Atstāj komentārā, zem šī ieraksta savu e-pastu, lai varu sazināties ar Tevi uzvaras gadījumā!

Lai superjauka diena!
Ilze

114 comments

 1. Vēlos pieteikt savu dalību Dove konkursā!
  Par sevi varu teikt, ka izvēlos pēc iespējas mazāk dažādus ķermeņa kopšanas produktus, tomēr pēc iespējas dabīgākus un ādu kopjošus. Toties maniem matiem ļoti patīk Dove Advanced Hair series produkti - mati kļūst zīdaini un viegli ķemmējami.
  Pieņemu sevi tādu, kāda esmu, ar visiem ķermeņa "niķīšiem" un prasībām. :)

  Ar mani var sazināties uz e-pastu b.apsalone@gmail.com, kā arī esmu bloga sekotāja un aktīva ierakstu lasītāja. :)

  Ar sveicieniem,
  Baiba

  AtbildētDzēst
 2. Sveika, sekoju Bloglovin un Facebook kā Alīna Žukauska. Mans e-pasts Alina.zukauska@gmail.com
  Sevis pieņemšanai un iemīlēšanai man palīdz gandarījums pēc sportošanas, izgulēšanās, garšīgi paēst un labas filmas noskatīšanās. Ja es daru to, kas man patīk, tad es sev arī pati patīku :)

  AtbildētDzēst
 3. Sekoju bloglovin kā Ieva Ievinja, esmu gan Dove, gan Make Up Angle facebook lapu sekotāja ar tādu pašu vārdu :)
  Ar mani var sazināties - ievinsh1984@gmail.com
  Nekā sevi nemotivēju, vienkārši pieņemu sevi tādu kāda esmu :)

  AtbildētDzēst
 4. Sveika! Superīgs konkurss!:-)
  Sekoju bloglovin kā Vineta(vineta9). Tavu facebook lapu apmeklēju,jo sekoju Tev:-)
  Epasts- vineta_che@tvnet.lv

  AtbildētDzēst
 5. Bloglovin - Iekodies Mode
  Facebook - Iekodies Mode
  e pasts - iekodiesmode@gmail.com
  Mani motivē cilvēki, kas man ir apkārt :)

  AtbildētDzēst
 6. Bloglovin- Iekodies Mode
  Facebook - Iekodies Mode
  E pasts - iekodiesmode@gmail.com
  Mani motivē cilvēki, kas man ir apkārt :)

  AtbildētDzēst
 7. Sekoju bloglovin - rebelliousbeauty,kā arī sekoju fb abiem.
  epasts - rebelliousblogs@gmail.com
  Man ļoti patīk Dove kopšanas līdzekļi,patīk palutināt sevi ar dažādām skaistumkopšanas lietiņām,iedvesmoties no dabas, padarīt sevi skaistu gan ārēji,gan iekšēji!

  AtbildētDzēst
 8. Sekoju bloglovin - Diana Ozolina
  e-pasts - dianaozolina2@inbox.lv
  Sevi pieņemu, tāda kāda esmu. Protams, palīdz apkārtējie cilvēki, sports un sapošanās arī ikdienas gaitās.

  AtbildētDzēst
 9. sekoju kā Ilucis.
  ai, šodien mans laimes koeficients ir ar mīnus zīmi (nē, nekas nav noticis), tāpēc piekabināšu tikai e-pastu, katram gadījumam.
  mincuu@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 10. Sekoju kā yooamanda :)
  amanda@tellus.lv

  AtbildētDzēst
 11. Sekoju kā Samanta
  Iedvesmojos sevis pieņemšanai pati, kā arī apkārtējie un tuvākie cilvēki ļauj pieņemt sevi, nenosodot, un ar jaukiem vārdiem. (:
  samanta97guda@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 12. Sekoju kā Samanta
  Iedvesmoties pieņemt spēju no citiem, tuvākajiem, mīļotā cilvēki, kā arī pati pieņemu sevi (:
  samanta97guda@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 13. Sekoju kā Ilga Proveja (oceaney@inbox.lv)

  Man patīk izpausties ar skaistu, vēlams košu un puķainu apģērbu, jo tā, man šķiet, es pasauli padaru labāku - vismaz pati sev noteikti! Tas pat spēj uzlabot garastāvokli citiem un atver cilvēkus sarunām un pozitīvismam.

  AtbildētDzēst
 14. Bloglovin sekoju - livaezerina
  e-pasts - liiiiva.ezeriiiina@gmail.com
  Lai vēl vairāk mīlētu sevi, regulāri apmeklēju sporta zāli un arī iedvesmojos no cilvēkiem, kas man ir apkārt! ☺️

  AtbildētDzēst
 15. Mani iedvesmo tas, ka lieli cilvēki aprasti ir vai nu ļoti forši, vai ļoti nīgri - un starp šim 2 iespējām izvēlos to foršo raksturu. Nu vismaz cenšos.
  Epasts - ieva888@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 16. Sveiciens vasarā!
  Mani iedvesmo mana ģimene! Kā arī hobiji, kas aizrauj! :))
  Sevi pieņemt ir jāiemācās un tas var izdoties tikai tad ja mīli sevi, Tevi mīl un Tev ir ko mīlēt! Un es zinu, ka ESMU visskaistākā un mīļākā mamma savam bērnam un sieva savam vīram!
  To arī novēlu pārējām dāmām- mīliet un esiet mīlētas! Lai mums visām koša vasara! :))
  Sekoju - Kristīne Kiruška
  Epasts - mikijs@tvnet.lv

  AtbildētDzēst
 17. Sveiciens vasarā!
  Mani iedvesmo mana ģimene! Kā arī hobiji, kas aizrauj! :))
  Sevi pieņemt ir jāiemācās un tas var izdoties tikai tad ja mīli sevi, Tevi mīl un Tev ir ko mīlēt! Un es zinu, ka ESMU visskaistākā un mīļākā mamma savam bērnam un sieva savam vīram!
  To arī novēlu pārējām dāmām- mīliet un esiet mīlētas! Lai mums visām koša vasara! :))
  Sekoju - Kristīne Kiruška
  Epasts - mikijs@tvnet.lv

  AtbildētDzēst
 18. Mani iedvesmo tie pozitīvie cilvēki man apkārt, kas arī uzskata, ka ir jāpieņen sevi, kādi mēs esam un mēs katra esam dažādas un jāpriecājas par to, ka mēs esam īpašas ar kaut ko savu. :)
  E-pasts: alinazezlova2@inbox

  AtbildētDzēst
 19. Mani iedvesmo tie pozitīvie cilvēki man apkārt, kas iedvesmo mani ar savu domāšanu un arī piekrīt man, ka katra cilvēka izskats ir individuāls un neparasts, ka ir jāļaujas mīlēt savu skaistumu, neskatoties uz mediju uzliktajiem standartiem, un būt brīvai. Esmu priecīga, ka mani draugi atgādina man, ka cilvēks ir oriģināls un īpašs tad, kad mīl sevi un spēj atrast sevī šo skaistumu un priecēt pasauli sev apkārt.
  E-pasts: alinazezlova2@inbox

  AtbildētDzēst
 20. Sveika. Bloglovin sekoju kā vietniece. Epasts vietniece@inbox.lv :-)

  AtbildētDzēst
 21. Arī es vēlos pieteikt savu dalību šajā konkursā. Patiesībā ir tā, ka sevi sāku pieņemt tikai un vienīgi savos 22 gados. Ilgi mocījos ar kompleksiem. Bet katram cilvēkam ir tad SAVS skaistums. Lai kā mēs vēlētos brīžiem būt kāds cits, jo kādai ir "labāks" deguns vai "slaidāks" augums, mums jāatceras, ka v mēs esam unikālas. elshneidere@gmail.com

  AtbildētDzēst
 22. Bloglovin sekoju kā Elizabete D.
  E-pasts:ebete17@gmail.com

  AtbildētDzēst
 23. Bloglovin sekoju kā Elizabete D.
  Mans e-pasts: ebete17@gmail.com

  AtbildētDzēst
 24. evija.simanovska@gmail.com
  Sekoju Evija Šimanovska Karlsone

  AtbildētDzēst
 25. Bloglovin sekoju ar vārdu Danux Daniella. Ar tādu pašu vārdu sekoju ari Tavai FB un Dove lapai.
  Mans e-pasts: daaniite14@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 26. Bloglovin sekoju ar vārdu Sandra Vicinska,arī FB un Dove lapas sekoju ar tādu vārdu.
  Mans e pasts snap-snap@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 27. Sekoju kā Annija Logina
  Mana visvisssslielākā iedvesma ir mans dēliņš, jo viņam ir vajadzīga mamma , kura ir laimīga un apmierināta ar sevi. Vīrs, kas atbalsta un palīdz ,un protams mani mīļie.
  Ja TEv ir cilvēki , kas novertē un mīl Tevi tik par to ka esi, Tu nevari sevi nemīlēt un nepieņemt.
  Tā ir man motivacija censties un būt labākai viņiem 😍
  berzinaanny@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 28. Sveicināti, Bloglovin sekoju kā Anta6, mans epasts anetanta@inbox.lv
  Atzīšos, ka vēl aizvien brīżiem nevaru sevī pieņemt kaut kādas lietas-dažkārt fiziskas, dažkārt garīgas, rakstura iezīmes utt. Nu ko, tādos brīžos nodarbojos ar pašanalīzi...

  AtbildētDzēst
 29. ib60810@inbox.lv
  Sekoju Inta

  AtbildētDzēst
 30. Bloglovin sekoju ar vārdu Anta6
  Mans epasts: anetanta@inbox.lv
  Vēl aizvien dažkārt nevaru pieņemt kādu savu rakstura iezīmi vai arī kaut ko savā izskatā...un tad sāku sevi analizēt😉

  AtbildētDzēst
 31. Ivars
  Ivars1940@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 32. Sekoju Bloglovin kā Anita , Facebook kā Anita Grikova
  e-pasts - anitasdiaries@gmail.com

  Liekas ļoti mīļs un tuvs posts. Tāpēc patīk, lasu un atgriežos tavā blogā. Mani iedvesmo un palīdz sakārtot domas pastaigas.

  AtbildētDzēst
 33. Dace
  malacite@inbopx.lv

  AtbildētDzēst
 34. Sekoju Blogovin ar vārdu kripatinja
  Sevis pieņemšanā mani iedvesmo manas labās rakstura īpašības, mani talanti un prasmes, tas neatkārtojamais, kas ir tikai man.
  Mans e-pasts kripatinja@gmail.com

  AtbildētDzēst
 35. Sekoju Blogovin ar vārdu kripatinja
  Sevis pieņemšanā mani iedvesmo manas labās rakstura īpašības, mani talanti un prasmes, tas neatkārtojamais, kas ir tikai man.
  Mans e-pasts kripatinja@gmail.com

  AtbildētDzēst
 36. Sekoju Bloglovin kā Marina Pallo
  upene18@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 37. Sekoju kā Liene Buča
  E-pasts:liene.buca@gmail.com

  AtbildētDzēst
 38. Sekoju kā Zane Treide-Neimane
  E-pasts ztreide@gmail.com

  AtbildētDzēst
 39. Bloglovin sekoju kā Arli. Instagram @arlita__m eire@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 40. Bloglovin sekoju kā Anna Purviņa
  e-pasts a.purvina@hotmail.com
  Joprojām mācos sevi pieņemt, izmantoju sevis izziņas grāmatu 6 minūtes 365 dienas, cenšos sev neko neaizliegt un neierobežot sevi.

  AtbildētDzēst
 41. Sekoju kā Vasilisa Kiryakova
  vasilisa.kirjakova17@gmail.com

  AtbildētDzēst
 42. Sekoju kā Kristiāna Mače gan šeit, gan FB.
  E-pasts kristianamace@gmail.com


  Esmu pieņēmusi sevi tādu, kāda esmu. Galvenais būt pašpārliecinātai par visu ko dari!

  AtbildētDzēst
 43. Sekoju kā Beatrise. Epasts:beatrise.kalnina@inbox.lv
  Sevis pieņemšau mācos katru dienu, nav viegli, bet cenšos :)) Tik daudz uzslānojumu...nolobīt to visu nost un pieņemt sevi īsto, tas ir forši un tāds ir mērķis :)

  AtbildētDzēst
 44. Sekoju lapai kā Amanda Geincmane. E-pasts: amanda.g@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 45. Kristīne Ķirse
  kristine_k7@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 46. Sekoju kā Kristīne Peizuma
  E-pasts: k.peizuma@gmail.com

  AtbildētDzēst
 47. Sekoju kā Alīna Jelagina
  Epasts jelagina.alina@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 48. Sekoju kā Kristiāna Tauriņa, epasts kristianataurina@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 49. Sekoju kā Kristiāna Tauriņa, epasts kristianataurina@inbox.lv
  Vēlarvien ir grūti pieņemt sevi kāda esmu, cīnos ar to, bet vaajag sevi pašam mīlēt , tad arī citi mīlēs tikai dažreiz tas piemirstās :)

  AtbildētDzēst
 50. anna23
  aabolina@hotmail.com

  AtbildētDzēst
 51. Sekoju bloglovin kā mdiaana. E-pasts mdiaana@gmail.com

  Cenšos strādāt pie sevis gan emocionāli, gan fiziski, jo man ir pierādījies, ka pieņemt sevi varu, kad esmu kaut ko izmainījusi sevī, ko ļoti vēlejos.

  AtbildētDzēst
 52. BL - herlita (Liene)
  e-pasts - herlita@inbox.lv

  Uz sevis pieņemšanu ļoti neiespringstu. Mīlu sevi tieši tādu, kāda esmu. :)

  AtbildētDzēst
 53. Escadeblog
  Iriska90@inbox.lv
  Sevis pienemsana laikam nāk tikai ar gadiem, jo vecāka klustu, jo vairāk pieredzes, jo vairāk spēju virzīt savu energiju, mazāk to izniekojot uz nevajadzigam lietam. Manuprat, būt saskaņā ar sevi ir jamacas visu dzivi.

  AtbildētDzēst
 54. Sekoju ar vārdu, uzvārdu: Lauma Kalniņa. Ar mani varēsi sazināties: kalninalauma271@inbox.lv
  Lai izdevusies diena! ☺

  AtbildētDzēst
 55. Sekoju ,,Zanda Ieviņa"
  Iedvesmojos lasot blogus,citu sieviešu pieredzi,viedokli.
  zanda0@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 56. Sekoju.Andris Landrās.
  Ja paveiksies uzdăvinăšu sievai.
  landrats@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 57. Sekoju.Ilze Elksnīte.Iedvesmojos lasot žurnālu un interneta rakstus.mazais772@inbox.lv

  AtbildētDzēst