Meklē blogā

Makeup Revolution London "Cover & conceal" palette light-medium

Sākšu ar to, ka šo zīmolu esmu redzējusi jau daudzos video blogos, saņemos pati apskatīt tuvāk un nenoturējos iepirku kādu kaudzīti, ko patiesi var atļauties ņemot vērā demokrātiskās cenas un sniedzot lielu izbrīnu par to, ka šie produkti strādā gana labi, ņemot vērā viņu cenu un  ir ļoti daudzveidīgi un interesanti.
Izvēlējos iesākt ar  konsīleru paleti, jo tā ir viena no lietiņām, kas mēdz iztrūkt, īpaši šobrīd, kad prātā ir dažādi pārvērtību projekti un īpaši izjutu vajadzību pēc viņas 20 gadu stilizācijā, kad nācās krāsot ne tikai sevi bet ari citus.
Saņemu šo paleti un gaidīju - ļoti cerēju uz labu kvalitāti, bet mazliet šaubījos,jo cena bija diezgan zema, ņemot vērā lielo iepakojumu, tā nu manas šaubas neattaisnojās, kas visnotaļ priecē!

Makeup Revolution London "Cover & conceal" palette light-medium


Pētāmais objekts - Konsīlera palete, atverama, ar spoguli, astoņi toņi , 10gr.

Krāsu gamma -  No gaišas līdz vidēji tumšai ( piemēroti Latvietēm, ņemot vērā, ka mēs neesam diezko tumšādainas).

Konsistence - krēmveidīga, bieza, bet ir iespējams uzklāt ari plānu un neredzamu kārtiņu, savā starpā labi jaucās un ir iespēja pielāgot toni.

Sedzamība - vidēja, bet sarkanas pumpas, dzimumzīmes spēj noslēpt, tāpat kā zilos riņķus zem acīm.
Noturība - Klāju zem acīm, man turējās ļoti labi, nesagāja rieviņās, nenotecēja visas dienas laikā, kā arī "nesadalījās zebras rakstā" kā to mēdz darīt daži konsīleri, kad tie aizpeld pa seju.

Cena : 8,50 euro + piegāde  iespējams pasūtīt  http://www.makeuprevolutionstore.com/

Mīnusi - parabēni un  viss pārējais, kā jau visās ne-eko kosmētikās.
Plusi - cena, labi miksēt savā starpā, daudzums, klasisks iepakojums.

Pirmā bilde bez konsīlera
un otrā bilde ar  konsīleri, var redzēt atšķirību, kā arī sedzamību.
Rezumē: Principā ļoti patīk,  ir doma iegādāties arī gaišāko paleti varētu būt laba un noderīga arī  krāsojot citus. Ilze :)

6 komentāri

 1. Man ir vesels wishlists, ko gribu pasūtīt no viņiem, jo ir tik daudz labu atsauksmju, tikai pagaidām neko īsti nevajag.
  Esi mēģinājusi acu ēnas no viņiem?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. O jā, esmu mēģinājusi, par tām arī domāju tuvākās dienās uzrakstīt, jo man patīk, kā ari, varu pačukstēt, ka domāju taisīt giveaway ar ēnām un citiem labumiem no viņiem ;) varbūt tev paveiksies ;)

   Dzēst
 2. Maskē jau ļoti labi, bet domāju man tāda palete vienai būtut pa traku :D Daudzi tiešām slavē šo zīmolu, bet attur mani tā sūtīšana, gribas visu tagad un uzreiz :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu jā, iespējams, ka vienai grūti izlietotos.. bet ja sanāk pakrāsot arī citus.. tad kāpēc gan ne :)
   Gaidīšanas laikā arī ir savs kaifs - var apcerīgi domāt vai patiks vai ne :D

   Dzēst
 3. Hmm, interesanti, tiešām labi nomaskē! Lai gan arī man visa palete būtu par daudz. Zinu, ka Makeup Revolution ir ļoti labas Contour kit paletes, ko ļoti vēlos iegādāties. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. mm.. nekārdini ar to paleti.. es jau uz viņu arī paskatījos :D

   Dzēst