Meklē blogā

Smaržas un to ezotēriskais skaidrojums

Ilgi domāju, kur šo ierakstu veikt, jo man ir divi blogi, viens vairāk  ezotēriskāks, kas attiecās uz manu  iekšējo pasauli, kā arī manu darbu un nodarbošanos, ar to, kas es esmu savā profesijā.
Tomēr jāatzīst, ka arī šis blogs ir ar savu ezotērikas devu, jo tomēr viss ir gan materiāls, gan enerģētisks, tā nu uzsāku jaunu sēriju aprakstiem, kas būs  par materiāliem priekšmetiem, ko mēs sievietes ļoti mīlam - smaržām!

Arī es esmu liels smaržu kolekcionārs, bet ne tikai dēļ redzamā un sajūtamā prieka, ko mēs visi gūstam ietinot sevi smaržu mākonī, bet arī dēļ tā, kā smarža darbojās uz enerģiju lauku, zemapziņu un  rīcību.
Ir jāsaprot, ka ir redzamā smaržas daļa, bet ir arī šī neredzamā, kas ietekmē mūsu enerģētisko lauku- auru, enerģētiskos centrus un galu galā arī zemapziņu - stimulējot un motivējot uz kādu rīcību, tieši tāpēc mēs kā sievietes tik ļoti mīlam smaržas, vai gluži otrādāk noliedzam smaržas, bet mums visnotaļ ir viedoklis.

Ir jāsaprot, ka smaržas izdala 3 reakcijas

- Pirmatnējā sajūtu reakcija, kas ir saikne ar mūsu zemapziņu, parasti mēs to izjutām kā patīk vai nepatīk, atkarībā no ta, kādas atmiņas un asociācijas tā izsauc atmiņā, mēs reaģējam pat nespējot saprast kāpēc tā darām.

-Impulsa reakcija,  ko izjūtam, kad ļaujam smaržai iedarboties uz mūsu neredzamo apvalku - auras lauku, tā izsauc  reakcijas un procesus, kas stimulē vai gluži otrādāk nomāc kādu no darbībām, šajā  sajušanas fāzē mēs izlemjam vai tā ir jāmēģina uz ādas vai nē.

-Sajaukšanās reakcija, ko sajūtam, kad uzsmidzinām to uz ādas, mēs sajaucam to ar savu  enerģētisko lauku, ar savu smaržu un hormoniem, ko izdalām, šeit rodās spēcīgs impulss, kas iet tajā līmenī uz ko šī smarža ir virzīta 

# Smaržas ideoloģiskā virzība arī izpaužas sinerģētiskajā ievirzē
#Smaržas enerģētiskā virzībā, kas ir slēptā virzība iekustina vajadzīgos procesus
#Mūsu enerģētiskā  reakcija- pievelk atbilstošas enerģijas, ko stimulē smaržas pieprasījums
#Zemapziņas rekcija tiek pārveidota un stimulēta, mēs veidojam jaunu reakciju pret šo aromātu un tās notīm.

šis ir ļoti vienkāršs un saīsināts apraksts par to, kā darbojās smarža, kad to izsmidzinām un sajūtam, patiesībā, jau smarža ir savdabīgs ceļa bruģētājs, caur kuru mēs jūtamies vai drošāki, vai aktīvāki, tā sniedz mums impulsus, caur šo fizisko līmeni, bet ietekmē arī citus, smalkākus- enerģētiskos līmeņus. Tāpēc kad izvelieties smaržas, atcerieties, tās ir kā savdabīgas zāles un zāles jau vienmēr mainās, tāpēc  nevajag ieciklēties uz viena aromāta burvību, ja var izēvelēties tieši to, kas atbilst šim dzīves posmam un smarža tevi atbalstīs, iedrošinās un virzīs

Caur smaržām, tu vari sevi diagnosticēt, ievirzīt un pat iznest, ir iespējams tik daudz, tāpēc aicinu ari katrai no jums izjust savu smaržu pieredzi:)


Ilze Līkuma

1 komentārs